• ×

  Alpha Male


  Alpha Male
  Rynek męskiej bielizny to od lat podobne wzory i fasony. Oczekiwania mężczyzn wzrastają i produkty oferowane dotychczasowo przez producentów przestały spełniać ich oczekiwania. W odpowiedzi na potrzeby mężczyzn powstała polska firma Alpha Male. Producent uważnie śledzi trendy w modzie i tworzy nietuzinkową bieliznę kąpielową dla mężczyzn. Dzięki obserwacji światowego rynku odzieżowego, produkty wyglądają niezwykle oryginalnie, co pozwala na trafienie w gusta każdego mężczyzny.

  Kąpielówki męskie wykonywane są z niezwykłą starannością, z bardzo wysokiej jakości włoskich materiałów. Dobierane są tak, by były szybkoschnące i odporne na działanie wody morskiej oraz chloru. Cała produkcja odbywa się na terenie Europy. Dzięki temu można mieć pewność, że kąpielówki te są jedne z najlepszych w Polsce.

  Dostępnych jest wiele fasonów - od bardziej odważnych, obcisłych kąpielówek i bokserek, po szerokie bermudy i szorty. Luźne modele posiadają kieszonki, które umożliwiają trzymanie rzeczy osobistych przy sobie. Każdy z nich stworzony jest tak, by czuć się jednocześnie modnie i komfortowo, niezależnie czy są przeznaczone do wypoczynku, czy aktywnego spędzania czasu na plaży. Elastyczne gumki oraz sznurki, pozwalają na regulację dostosowaną do potrzeb. Posiadają dodatkowo wewnętrzny materiał z ażurowej tkaniny, co gwarantuje wygodę noszenia.

  Niezwykle ważna jest również kolorystyka! Do tej pory dostępne były głównie kąpielówki w szarościach i klasycznych wzorach. Alpha Male łamie konwenanse i wprowadza szeroką gamę kolorów oraz motywów. Ta oryginalność z pewnością pozwoli wyróżnić się na plaży.

  Zapraszamy do naszej hurtowni online, gdzie posiadamy szeroki asortyment producenta Alpha Male.