• ×

  Fiore


  Fiore
  Polska marka pończosznicza założona w 1998 roku w Łodzi. Ponad 15 letnia tradycja firmy pozwala na tworzenie małych dzieł sztuki. Nowoczesny park maszynowy, ponad 150 pracowników, których doświadczenie i wiedza pozwalają na spełnianie oczekiwań wszystkich kobiet. Każda miłośniczka wyrobów pończosznicznych znajdzie tu coś dla siebie. Warto nadmienić, że firma może pochwalić się certyfikatem OEKO-TEX, który gwarantuje, że stosowane materiały, komponenty i substancje są przyjazne zarówno dla zdrowia jak i dla skóry. To jeden z elementów, który złożył się na spektakularny sukces marki Fiore. Obecnie produkty tej marki dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie. 

  Marka inspiruje się silnymi, nowoczesnymi i pewnymi siebie kobietami. Stara się tworzyć kolekcje, które pozwolą paniom czuć się subtelnie, zmysłowo, a jednocześnie prowokacyjnie i seksownie.

  Dzięki mocno rozwiniętemu działowi projektowemu firma 2 razy w roku projektuje nową kolekcję, pracując tym samym jak większość marek typowo odzieżowych. Kolekcje nawiązują do bieżących trendów nie tylko pończoszniczych, ale i odzieżowych. Fiore chce, aby rajstopy i pończochy były pełnoprawnymi częściami garderoby, a nie tylko jako dodatek do stylizacji. Filozofię tę dokładnie widać w tworzonych kolekcjach. Z jednej strony dostępne są modele klasyczne o różnej grubości (8-100 den) w różnych odcieniach. Z drugiej strony modele z przeróżnymi wzorami, fakturami i deseniami. Modele imitujące pończochy, modelujące ciało, podkreślające kobiece kształty czy też przykuwające wzrok wyjątkowym deseniem to tylko niektóre dostępne warianty.

  Marka Fiore dopasowuje się do nowoczesnych kobiet. Jest świetnym wyborem na polskim rynku marek pończoszniczych. Jeśli są Państo zainteresowani zakupem produktów tej firmy zapraszamy do rejestracji na stronie hurtowni www.vmp.com.pl.