• ×

  Ava Lingerie


  Ava Lingerie
  Biustonosz, jako jeden z ważniejszych elementów damskiej garderoby, powinien być nie tylko praktyczny, ale i ładny. Obie te cechy można przypisać bieliźnie produkowanej przez firmę Ava Lingerie. Doświadczenie zdobywane od 1998 roku pozwala firmie na projektowanie i szycie bielizny spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. 

  Biustonosze i majteczki produkowane są w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia lub pomyłki. Wszystkie kobiety bez względu na swoje oczekiwania i potrzeby znajdą coś dla siebie. Najwyższej klasy surowce i wykwalifikowany personel to klucz do sukcesu! 

  Kolekcje firmy Ava Lingerie to połączenie najnowszych trendów i niezwykłego doświadczenia pozwalającego na tworzenie małych dzieł sztuki. Bielizna, która powstaje jest odpowiedzią na potrzeby jakie przez lata zgłaszały kobiety. Mamy tu do czynienia z produktami odpowiadającymi bieżącym trendom, a jednocześnie spełniającymi swoje najważniejsze zadanie: dawanie poczucia wygody i kobiecości. Kolorystyka każdej kolekcji nawiązuje do danej pory roku: latem - pastele oraz soczyste barwy, które nawiązują do letnich, długich i ciepłych dni; jesienią i zimą - odcienie butelkowej zieleni, granatu oraz wina. Poza kolekcjami sezonowymi oferujemy Państwu również zakup kolekcji bazowej - zawsze modnej, klasycznej linii bielizny damskiej, która powinna zagościć w szafie każdej kobiety. 

  Bestsellery marki Ava goszczą w naszej hurtowni bielizny od wielu lat i cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród Klientów prowadzących sklepy stacjonarne jak i internetowe. 

  Jeśli chcecie Państwo poznać całą dostępną kolekcję marko Ava Lingerie dostępną w hurtowni VMP zapraszamy do kontaktu! Asortyment dostępny po zalogowaniu do panelu hurtowego VMP.