• ×

  Marko


  Marko
  Firma Marko specjalizuje się w produkcji kostiumów kąpielowych damskich oraz kąpielówek męskich. Od 2001 roku jest jedną z wiodących firm na rynku polskim, której wyroby cieszą się niesłabnącą popularnością. Nadrzędnym celem firmy jest zadowolenie Klientek, dlatego rokrocznie tworzona jest nowa, niezwykła kolekcja kostiumów, która podbija serca miłośniczek mody. Światowe trendy, najwyższej jakości tkaniny oraz luksusowe wykonanie gwarantuje zadowolenie nawet wśród najbardziej wymagających Klientek. Jako hurtownia online, posiadająca największą ofertę kostiumów firmy Marko zapraszamy do zapoznania się z tą niezwykłą firmą. 

  Kolekcja Marko zawiera zarówno zmysłowe i seksowne kostiumy dwuczęściowe, wygodne i modelujące ciało kostiumy jednoczęściowe jak i szalenie modne stroje typu monokini. Różnorodność kolekcji sprawia, że każda Klientka znajdzie coś dla siebie. Niezwykła kolorystyka nawiązuje do słonecznych chwil, spędzanych w nadmorskich kurortach. Wykorzystane barwy piękne podkreślają letnią opaleniznę, jednocześnie wpisując się w najmodniejsze trendy sezonu. Wykorzystane wzory zawsze wzbudzają zainteresowanie, dzięki czemu kobieta nosząca kostiumy Marko czuje się zmysłowa i wyjątkowa. 

  Marko tworzy z myślą o wszystkich kobietach, dlatego w kolekcji znajdzie się coś dla Pań z mniejszym biustem, które marzą o efekcie pełnych piersi na plaży (kostiumy typu push up z wyjmowanymi wkładkami lub miseczkami tłoczonymi termicznie, efekt 2x push up murowany!) jak i dla kobiet posiadających większy biust i ceniących sobie wygodę i komfort noszenia. 

  Żadna stylowa kobieta nie powinna zapominać o dodatkach plażowych. To one spajają stylizację i powodują, że po kąpieli słonecznej można udać się wprost na plażową zabawę. Parea, tuniki plażowe i kombinezony to absolutny must have każdej urlopowiczki.

  Firma udostępnia dla swoich Klientów hurtowych zdjęcia wszystkich produktów. Warto nadmienić, że zdjęcia te od wielu lat są jednymi z najlepszych zdjęć produktowych na rynku. Sesja odbywająca się w najbardziej słonecznych i wakacyjnych regionach świata (Fuertaventura czy Kenia), które pobudzają wyobraźnię Klientów detalicznych i sprawiają, że zakup produktu staje się przyjemnością. 

  Jeśli są Państwo zainteresowani hurtowym zakupem kostiumów firmy Marko w wyjątkowo niskich cenach prosimy o zgłoszenie się do nas! Gwarantujemy, że najbliższy sezon letni będzie należał do tych kostiumów