• ×

  Kinga


  Kinga
  Wyjątkowa bielizna tworzona od ponad 20 lat. Firma przykłada bardzo dużo uwagi do jakości i wykonania, dlatego cała produkcja odbywa się wyłącznie w Polsce. Tkaniny sprowadzane są z renomowanych firm znajdujących się między innymi w Austrii, Włoszech oraz Francji. Marka Kinga to odpowiedź na zapotrzebowania nowoczesnej, europejskiej kobiety. Inspiracje na nowe kolekcje czerpie prosto z francuskich wybiegów oraz Targów Bielizny w Paryżu. Każda linia przygotowywana jest niezwykle skrupulatnie, nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.

  Aby ciągle się rozwijać, firma wykorzystała dofinansowanie z Unii Europejskiej, by unowocześnić swoje szwalnie. Dzięki temu może się pochwalić jedną z najlepszych linii produkcyjnych w Europie. 

  Bielizna Kinga ma swój niepowtarzalny design. Z łatwością można rozpoznać produkty tej marki, gdyż znacznie wyróżniają się na tle innych. Specjalizują się przede wszystkim w biustonoszach typu push-up. Odpowiednio wbudowane fiszbiny oraz wkładki, perfekcyjne układają kobiecy biust. Kroje stworzone są tak, by piersi pozostały ?na swoim miejscu? przez cały dzień, jednocześnie nie powodując dyskomfortu noszenia. W ofercie znaleźć można również bardotki, a także konstrukcje półusztywniane oraz miękkie. Do kompletu zawsze tworzone są figi oraz stringi. Całość tworzy niesamowity efekt i sprawia, że ciało kobiety wygląda niezwykle ponętnie i kobieco. 

  Kinga to również piękna bielizna nocna zarówno w klasycznych krojach, jak i odważnych propozycjach. Starannie wykonane haleczki z delikatnych przeźroczystych bądź kryjących materiałów, zwieńczone są gustownymi obszyciami z koronki. Na wieczory we dwoje producent proponuje zadziorne gorsety oraz body. Produkty, które wyjątkowo udekorują każde ciało. 

  Zdjęcia produktowe są starannie wykonane i bardzo się wyróżniają na tle fotografii innych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki Kinga w naszej hurtowni bielizny.