• ×

  Gatta


  Gatta
  Historia marki Gatta sięga 1993 roku. To już prawie 25 lat od czasu, kiedy firma zrewolucjonizowała polski rynek pończoszniczy. Był to przełomowy moment w historii mody, a dla kobiet oznaczał on powstanie firmy, która będzie w stanie spełniać ich rosnące wymagania i oczekiwania.

  W chwili obecnej Gatta ma pozycję lidera wśród krajowych producentów rajstop i wyrobów pończoszniczych. 

  Swoje powodzenie marka zawdzięcza zarówno pracy nad nowymi technologiami, nowoczesnemu parkowi maszynowemu jak i grupie specjalistów, którzy potrafią elastycznie dopasować się do zróżnicowanych potrzeb klientek. 

  Firma skupia się nie tylko nad produktami, ale też nad emocjami i odczuciami jaki tworzy noszenie ich produktów. Bardzo ważny jest dla nich zarówno komfort i wygoda jak i poczucie kobiecości i seksapil.

  Ofertowane produkty można podzielić na kilka kolekcji:
  1. Kolekcja klasyczna (basic) czyli rajstopy i pończochy o tradycyjnym splocie i grubościach. Kolory odpowiadające zarówno dziennemu jak i wieczorowemu wykorzystaniu. 
  2. Kolekcje sezonowe czyli rajstopy i pończochy tworzone z myślą o nadchodzących trendach. Firma stawia tu na modele z wzorami imitującymi tatuaże, nietypowe sploty, lśniące materiały czy wyjątkowe kolory
  3. Kolejna kolekcja, którą można wyróżnić to linia beauty. Modele antycellulitowe, poprawiające ukrwienie nóg, modele o właściwościach chłodzących czy relaksacyjny to tylko niektóre z przykłady z tej oferty. Linia ta cieszy się bardzo dużą popularnością.

  Jeśli są Państwo zainteresowani produktami marki Gatta zapraszamy do kontaktu.