• ×

  Cornette


  Cornette
  Rynek męskiej bielizny przez wiele lat pozostawał zdominowany przez nudne elementy i powtarzające się bazowe kolory i wzory. Schemat ten został przełamany przez producenta Cornette. Tworzona przez nich męska bielizna dzięki zastosowaniu oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów staje się atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Jakość wytwarzanych wyrobów również jest na najwyższym poziomie i spełni oczekiwania odnośnie komfortu użytkowania. 

  Sezonowe kolekcje bielizny bardzo często mają charakter humorystyczny. Śmieszny rysunek, lekki żart i wysoka jakość wykonania to elementy, dzięki którym kolekcje Mikołajkowe, Bożonarodzeniowe i Walentynkowe rozchodzą się w oka mgnieniu. Każdego roku zwiększamy stany magazynowe tych produktów i każdego roku cieszą się one coraz większą popularnością w hurtowni bielizny VMP. 

  Warto jednak wspomnieć, że producent Cornette to nie tylko bielizna męska. Od kilku lat produkowane są również damskie piżamy i koszule nocne. Tu również można liczyć na niezwykle wysoką jakość materiału i wykonania produktu. Producent zdecydował się na bardzo uniwersalne modele, dzięki czemu przypadną one do gustu kobietom z różnych grup wiekowych. 

  Bielizna Cornette to odpowiedni wybór zarówno w formie prezentu (kolekcje tematyczne) jak i codzienny wybór dla kobiet i mężczyzn.