• ×

  Wol-Bar


  Wol-Bar
  Komfort i wygoda - to najtrafniejsze określenie produktów marki Wol-bar. Wyjątkowa bielizna damska wykonana z wysokiej jakości materiałów, koronek oraz haftów. Firma kładzie nacisk na innowacyjność i dokładność, dlatego regularnie szkoli swoich pracowników w zakresie właściwego doboru bielizny. Wszystko to zdaje się potwierdzić uznanie wielu klientek w całej Europie. 

  Producent posiada kilka sztandarowych kolekcji, które ciągle dopracowuje i uzupełnia, dlatego oferta jest bardzo obszerna. Odpowiednią bieliznę znajdą zarówno młode kobiety, jak i dojrzałe Panie. Wykonywana jest w uniwersalnych kolorach ? biel, czerń, cielisty, co pozwala na zastosowanie jej do wszelkiego rodzaju ubioru. 

  Cechą charakterystyczną marki jest bielizna modelująca. Jest wykonana bardzo przemyślanie, by noszące ją Panie nie odczuwały dyskomfortu. Majteczki projektowane są tak, by nie odznaczały się pod ubraniem. Bielizna wykończona jest często koronką, co sprawia, że wygląda na delikatną i kobiecą. Linia korygująca skupia się na poprawie sylwetki w okolicach pośladków, ud oraz brzucha. Możliwość poprawy kształtów za pomocą bielizny jest elementem pożądanym przez wiele kobiet, gdyż w prosty sposób mogą poczuć się bardziej atrakcyjnie. 

  Klasyczna bielizna występuje zarówno w standardowych krojach, jak i w fasonach z podwyższonym stanem. Figi, stringi oraz szorty wykończone są delikatnymi, aczkolwiek zwracającymi uwagę zdobieniami. Niebanalne wzornictwo da się zauważyć w postaci kokardek, ażurów, czy też wiązań. Wszystko to sprawia, że wyglądają modnie i ponadczasowo. 

  Zapoznaj się z ofertą wiodącego producenta bielizny modelującej w naszej hurtowni internetowej.