• ×

  Henderson


  Henderson
  To właśnie z myślą o Panach powstała firma Henderson. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu oferty do potrzeb współczesnego mężczyzny, marka stała się rozpoznawalna na terenie całej Polski. Każda kolekcja jest skrupulatnie przygotowana w oparciu o europejskie trendy modowe. Dzięki temu bielizna Henderson zawsze spełnia oczekiwania. Oprócz atrakcyjnego i oryginalnego wyglądu, projektanci stawiają przede wszystkim na wygodę. Ma ona zapewnić komfort i nie krępować ruchów podczas użytkowania. 

  Koszulki oraz bokserki wykonywane są z wysokiej jakości bawełny. Produkowane są zarówno stonowane modele, jak i w bardziej odważnych kolorach. Bielizna przylega do ciała, lecz nie powoduje niekomfortowego ucisku. 

  W ofercie znaleźć można również męskie kąpielówki. Miękki i elastyczny materiał w łatwy sposób dopasowuje się do ciała. Gwarantuje to swobodne poruszanie się oraz pływanie. Oprócz elastycznej gumki, bielizna posiada sznurek do dodatkowej regulacji. 

  Dwa razy do roku pojawiają się nowe kolekcje męskich piżam. Wykonane są z miękkich, bawełnianych materiałów. Modele są bardzo wygodne i nie przeszkadzają podczas snu. Kolorystyka jest bardzo stonowana. Główne barwy to granat, szary oraz czarny. W takich piżamach Panowe poczują się niezwykle męsko! 

  Sprawdź bogatą ofertę w naszej hurtowni bielizny.