• ×

  Gabidar


  Gabidar
  "Komfort i wygoda dla każdej z nas" to dewiza, która od wielu lat przyświeca polskiej marce Gabidar. Producent tworzy majteczki damskie, które zadowolą nawet najbardziej wybredną Klientelę.

  Coś co wyróżnia markę na rynku to najwyższa jakość i komfort noszenia przy maksymalnym zoptymalizowaniu cen. Produkty znajdują uznanie wśród zarówno młodszych jak i troszkę starszych klientek. Dzieje się tak dzięki prowadzeniu zróżnicowane asortymentu. Mamy tu do czynienia zarówno z figami typu biodrówki, jak i z figami pełnymi, które dzięki wysoko zabudowanej linii gumki ukryją brzuszek i zamaskują wystające boczki. Dostępne są również stringi i shorty. Modele tworzone są z wysokiej jakości materiałów (większość z 95% bawełny i 5% elastanu), ich wykończenie jest najwyższej jakości. Kobiety noszące bieliznę marki Gabidar chwalą sobie przede wszystkim komfort użytkowania. To idealna propozycja dla osób ceniących materiały przyjazne skórze i jednocześnie klasyczne fasony, wzbogacone o kobiece koronki.

  Producent regularnie wprowadza nowe modele, a te cieszące się największą popularnością są doszywane na bieżąco. 

  Wybór marki Gabidar to strzał w dziesiątkę! Wszystkich zainteresowanych hurtowym zakupem bielizny damskiej zapraszamy do kontaktu!