• ×

  Angels Never Sin


  Angels Never Sin
  Znany i szanowany producent bielizny, Anais, stworzył kolejną markę o nazwie Angels Never Sin. Początkowo kolekcje wypuszczane były jedynie na rynek francuski, jednak bielizna została przyjęta z takim entuzjazmem, że zdecydowano się na rozszerzenie działalności również na inne kraje. Kobiety ze wszystkich zakątków świata natychmiast pokochały te anielskie propozycje. Nic w tym dziwnego, gdyż bielizna ta to niezwykła uciecha dla ciała i duszy!

  Angels myśli i docenia każdą kobietę. Wszak wszystkie są piękne i zmysłowe, więc zasługują na idealną bieliznę erotyczną. To właśnie dlatego prócz standardowej rozmiarówki XS-XXXL, występuje specjalna linia size plus, która posiada rozmiary do 6XL. 

  Producent stawia przede wszystkim na odważne, skąpo wycięte kroje. Projekty wykonane są tak, by bielizna odkrywała jak najwięcej ciała, często włącznie z częściami intymnymi, zachowując jednocześnie smak i nutkę intrygi. Panie mniej pruderyjne z pewnością odnajdą się w szerokim wyborze body oraz koszulek nocnych. 

  Odważna bielizna erotyczna zarezerwowana jest jedynie na wieczory we dwoje? Angels łamie te konwenanse. W ofercie znaleźć można zmysłowe majteczki, z intrygującymi wycięciami i biżuteryjnymi dodatkami. Dzięki temu kobieta może poczuć się ponętnie w ciągu dnia. Figlarne koronki i falbanki z pewnością dodadzą pewności siebie każdej Pani! 

  Oferta bielizny erotycznej Angels Never Sin jest dostępna w naszej hurtowni online.