• ×

  Gorteks


  Gorteks
  Gorteks początkowo był małym przedsiębiorstwem rodzinnym, utworzonym na początku lat dziewięćdziesiątych. Aktualnie to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 100 pracowników. Szwalnie ciągle są udoskonalane i wyposażane w najnowocześniejsze maszyny do szycia. Cały etap produkcyjny odbywa się w Polsce. Materiały sprowadzane są od renomowanych europejskich producentów. Firma została doceniona za swoją ciężką pracę licznymi nagrodami takimi jak: Gazele Biznesu, e-Diament Forbes & Onet czy też Diament miesięcznika Forbes. 

  Marka posiada bogatą ofertę bielizny damskiej do użytku codziennego. Szeroki asortyment pozwala na dobranie odpowiedniego modelu biustonosza do każdego biustu. Gorteks nie zapomina również o Paniach o bardzo dużym biuście. Uważnie projektuje konstrukcje i wzbogaca je o specjalnie fiszbiny oraz nierozciągliwe materiały. 

  Kroje usztywniane oraz półusztywniane posiadają specjalną piankę gorseciarską, nadającą piersiom pożądany kształt. Środek miseczki wykończony jest bawełnianym materiałem, który chroni przed otarciami oraz odpażeniami. Modele typu bardotka lub push-up skierowane są do Pań chcących powiększyć optycznie piersi. Konstrukcje podnoszą i modelują biust, dzięki czemu wydaje się być znacznie pełniejszy. 

  Oferta producenta to również szorty, figi oraz stringi. Wielość wzorów i kolorów pozwala dopasować je do każdego biustonosza lub innej bielizny codziennej. 

  Wszystkie produkty są precyzyjnie wykończone i wzbogacone o drobne elementy dekoracyjne takie jak: koronka, kokardki lub cyrkonie. 

  Oferta producenta Gorteks jest dostępna w naszej hurtowni bielizny.