• ×

  Eldar


  Eldar
  Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, wiele przemian i podejmowane niezliczone próby w stworzeniu produktów, które będą spełniały oczekiwania najbardziej wymagającej Klienteli. To krótka historia marki Eldar. Firma od lat umacnia swoją pozycję zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym tworząc bieliznę damską najwyższej jakości. Wysokiej klasy surowce i profesjonalna ręka projektanta to połączenie, które gwarantuje, że produkty marki Eldar są doskonałe.

  Firma ciągle poszerza swój asortyment o nowe produkty i nowe kolekcje. Swoim Klientom oferuje modele z kolekcji korygującej, bielizny sportowej, koszulki wiskozowe i bawełniane, eleganckie bluzki damskie oraz bieliznę nocną. 

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Eldar potrafi sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowa. Bielizna tej marki sprawi, że wszystkie atuty kobiecej sylwetki zostaną podkreślone, a ewentualne mankamenty doskonale zatuszowane. 

  Produkty tej marki są jednymi z lepiej sprzedających się produktów nocnych dla kobiet w naszej hurtowni. Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem produktów marki Eldar do swojego sklepu zachęcamy do kontaktu z nami!