• ×

  Gaia


  Gaia
  Rok 1998 to ważna data w polskim rynku bieliźniarskim. To wtedy nasz rynek podbiła marka Gaia. Szczególna troska o oryginalność wzorów, konstrukcje, które odpowiadają Klientkom oraz szeroki asortyment sprawiły, że przez te lata firma zdobyła uznanie wielu klientek na terenie całego świata.

  Produkcja opiera się o materiały najwyższej klasy, surowce pochodzą z najlepszych fabryk tkanin min. z Francji, Włoch czy Hiszpanii. Nowoczesny park maszynowy uzupełniony o światowej klasy specjalistów pozwala na tworzenie bielizny, która jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby rynku. 

  Biustonosze produkowane są w wariantach soft, semi-soft, full cup, push up, moduled oraz dla mam. Firma myśli o każdej kobiecie i wprowadziła również linię LineaMaxima gdzie największy dostępny model jest w rozmiarze 110G. 

  Producent dba również o nietypową kolorystykę i deseń. Większość modeli dostępna jest w wyjątkowych barwach i wzorach. Najlepiej świadczą o tym nazwy kolorów jakie producent używa do opisywania: tajemnicza grafika, lawendowy melanż, kwiatowy antracyt czy atramentowa łąka. 

  Do kompletu produkowane są również majteczki w wersji figi klasyczne, figi brazylijskie lub szorty. Większość modeli posiada podniesiony stan, dzięki czemu pozwalają na komfortowe użytkowanie. 

  Gaia wie czego pragnie kobieta i świetnie spełnia te pragnienia. To świetny wybór do Państwa sklepu!