• ×

  Veneziana


  Veneziana
  Wysublimowany styl, wysoka jakość i ciekawe wzornictwo. To najważniejsze cechy, które wyróżniają polską markę Veneziana. Firma powstała ponad 20 lat temu i cieszy się niesłabnącą popularnością.

  Producent uważnie śledzi trendy, potrafi jednak wybrać te, które przetrwają w modzie lata, od tych, które są tylko chwilowe. Dzięki temu modele rajstop i pończoch są ponadczasowe i uniwersalne, idealnie wpasowują się w klasyczny styl kobiet. 

  Najpopularniejsze produkty marki Veneziana to pończochy. Oferujemy Państwu w naszej hurtowni szeroki wybór modeli i kolorów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej Klienteli. Modele o różnej grubości, ciekawym połączeniach kolorystycznych i wyjątkowym wzornictwie z roku na rok zyskują sobie coraz więcej fanek. Nic dziwnego, pończochy też są zarówno ładne i wygodne, ale również niezwykle wytrzymałe.

  Firma ofertuje również rajstopy: zarówno modele klasyczne (lycra lub mikrofibra) jak i modele korygujące, które mimo, że niewidoczne, świetnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki. 

  Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

  Jeśli są Państwo zainteresowani produktami marki Veneziana zapraszamy do naszej hurtowni internetowej.