• ×

    Tomsky


    Tomsky zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych opierających się na sieci WEB. Firma tworzy rozwiązania od najprostszych (blogi i proste strony) po skomplikowane i rozbudowane systemy (takie jak integracje API). Tomsky oferuję integrację z hurtownią VMP na PrestaShop, WordPress oraz WooCommerce.


    Jeśli posiadasz stronę internetową zajmującą się sprzedażą odzieży, integracja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki integracji na PrestaShop, WordPress czy WooCommerce powiększą się Twoje zasoby, a ze względu na popularność proponowanych marek takie rozwiązanie na pewno Ci się opłaci. Integracja z hurtownią VMP oferowana przez Tomsky jest szybka i daje wiele możliwości.


    Możliwości jakie daje Ci integracja polegają na automatycznym zaciąganiu i wstawianiu na stronę wybranych przez Ciebie produktów z hurtowni, razem z parametrami, ceną, zdjęciami produktów, dostępną ilością itd. Umożliwia automatyczną aktualizację pozycji w hurtowni oraz ilości wybranych produktów z tym, że aktualizacji będą podlegać jedynie wybrane produkty. Integracja z hurtownią VMP na PrestaShop, WordPress bądź WooCommerce umożliwia Ci umieszczenie na swojej platformie takich marek jak: Gatta, Betina, Mona, Gaja, Esotiq i wiele innych.